BEHEER

Essentiële cookies: deze zijn noodzakelijk om de goede werking van onze website te garanderen. Deze Cookies worden geplaatst zodra je onze Website bezoekt en deze kunnen niet gedeactiveerd worden.

Insights van een manager en marketing strateeg 

Door Karen Dieleman

Insights van een manager en marketing strateeg 

Ken je Karen, de dino-, healthy food-, en dansliefhebber in ons BeBold team? Naast haar managementtaken binnen BeBold houdt ze zich ook bezig met projectmanagement, business development en het uitdenken van marketingstrategieën. Benieuwd hoe haar dagen eruitzien? Let’s take a look! 

Dus wie is Karen Dieleman nu precies? 

Beschrijf jezelf in 3 woorden: 

Hoe ziet jouw dag er meestal uit? 

Ik start mijn dag altijd iets eerder zodat ik mijn dag rustig en goed kan beginnen. Daarbij hoort steevast een grote tas koffie. De geur alleen al, geweldig!  
Met mijn koffie in de hand overloop ik mijn agenda en to do’s. Ik begin vervolgens aan het opvolgen van projecten zodat de deadlines worden gehaald, het beantwoorden van e-mails en het opstellen van planningen en overzichten.  

Aangezien ik meerdere rollen vervul, ziet mijn dag er zelden hetzelfde uit. Ik plan mijn dagen ook nooit 100% vol omdat er altijd onverwachte dingen zijn waarop ik moet kunnen reageren. Een collega die een luisterend oor nodig heeft, een vraag van een klant, een lead die binnenkomt via de website, operationele elementen… Never a dull moment, am I right?

Aan het einde van de dag probeer ik nog even naar buiten te gaan om een frisse neus te halen. Een wandeling of een loopsessie zijn ideaal om de werkdag af te sluiten. Ook yoga kan deugd doen. Vervolgens stap ik de keuken in. Ik geniet er enorm van om met mijn handen bezig te zijn en een lekkere maaltijd te bereiden. 

Wat houdt je job in? 

Als Project Manager en Business Development Manager bouw ik een relatie op met onze klanten. Daarbij kijk ik mee naar hun noden, waar ze al dan niet zelf weet van hebben, en werk ik een voorstel op maat uit. Eens het project of de samenwerking van start gaat, ben ik verantwoordelijk voor het opstellen van planningen en budgetten alsook om het project te managen van A tot Z.  

Daarnaast ben ik actief als Marketing Strateeg waarbij ik met de klant en het team kijk naar een efficiënte doelrealisatie d.m.v. performance marketing. Met BeBold streven we ernaar om de hele marketingaanpak volgens het inbound model te herstructureren zodat klanten efficiënter te werk kunnen gaan en het gewenste resultaat behalen.  

Last but not least, als Manager van BeBold ben ik bezig met de groei van het team en BeBold als bedrijf. Dit gaat van persoonlijke 1:1’s, naar het uitwerken van persoonlijke groeiplannen, tot het bouwen van een goede structuur waarin het team kan floreren. Op bedrijfsniveau gaat het eerder over het cijfermatige en het strategische om ervoor te zorgen dat we de volgende jaren nog verder kunnen groeien als Bold bedrijf. Lekker divers, want elke dag hetzelfde, dat is niets voor mij! 

Hoe ben je doorgegroeid in jouw functie?

Ik ben bij BeBold gestart als Digital Marketeer, maar rolde al snel in een combinatie van projectmanagement en uitvoerende digitale marketingprojecten. Ik ben een heel creatief persoon, maar zorg ook graag voor structuur, win win dus. Gaandeweg werden er meer taken aan me toegewezen, zag ik dingen die opgepakt konden worden, stelde ik vragen #leergierig en nam ik meer en meer verantwoordelijkheid op. Dat doorgroeien bij BeBold mogelijk is, heb ik dus zelf mogen ervaren. Het was een enorme rollercoaster, maar ik kon altijd rekenen op mijn Bold collega’s voor hulp, advies en steun. Als team helpen we elkaar altijd en zo blijven we samen groeien.  

Welk deel van jouw job geeft je energie? 

Wat mij de meeste energie geeft is ons team en de schitterende resultaten die we boeken! Ik ben een mensen-mens en als het team gelukkig is, dan ben ik als moederkloek gelukkig. Ik sta met heel veel plezier klaar met een luisterend oor en zoek mee naar oplossingen waar nodig. Daarnaast vind ik het fenomenaal hoe ons team de noden van klanten aanpakt, hoe ze samen sparren en elkaar blijven challengen. Het cijfermatige van BeBold zelf fascineert me ook enorm en daar zet ik graag mijn tanden in om het verder te optimaliseren. 

Wat is je grootste carrière prestatie tot nu toe? 

Mijn grootste carrièreprestatie tot nu toe is mijn persoonlijke en professionele groei het afgelopen jaar. Ik werd Project Manager van de internationale uitrol van Oracle Eloqua naar 22 Europese landen voor Mazda Motor Europe. Een uitdaging die ik met een beetje angstzweet, maar vooral met volle goesting ben aangegaan. Ondertussen hebben we als team een mooie relatie opgebouwd met de klant. Daarnaast ben ik Manager van BeBold geworden. Ook hier heb ik in een korte periode heel wat geleerd en het is fantastisch om met zo’n geweldig team samen te werken. 

Wat is voor jou de definitie van marketing? 

Marketing is voor mij een manier om jouw product of dienst bekend te maken bij jouw doelgroep. Bij BeBold focussen we ons vooral op digitale marketingcampagnes op Google en verschillende sociale mediakanalen, evenals Marketing Automation. Door sociale media campagnes kunnen we gericht de juiste doelgroep bereiken en hen naar een kwalitatieve landingspagina leiden waar ze bepaalde data achterlaten. Die data kunnen we vervolgens gebruiken voor gepersonaliseerde content. Het meten en optimaliseren voor optimaal resultaat is hierbij onmisbaar. 

Marketing strateeg en strateeg

Hoe ziet de toekomst van marketing eruit? 

Ik denk dat klanten steeds meer verwachten, waaronder een snellere en meer digitale dienstverlening. Ik geloof dat Marketing en Sales steeds nauwer zullen samenwerken en effectievere sales (zoals meer conversies) met een lagere kost kunnen realiseren. Daarnaast zal de data die we verzamelen nog slimmer worden ingezet met behulp van Artificiële intelligentie (AI), Machine Learning (ML) en Marketing Automation. Hierdoor kunnen we een nog meer gepersonaliseerde aanpak bieden en bepaalde processen verder automatiseren. Bijvoorbeeld AI-lead scoring modellen, AI-segmentatie, send-time-optimization en subject-line-optimization zullen zorgen voor verdere personalisatie. 

Wat missen bedrijven die nog niet aan marketing doen? 

Bedrijven die nog niet aan Marketing doen, missen de kans om hun product of dienst onder de aandacht te brengen van een breder en gerichter publiek. In de huidige tijd, zeker na COVID-19, zijn we sterk afhankelijk van het internet voor entertainment, informatie en zelfs shopping. Als je dus nog geen digitale marketing inzet ter promotie en bewustwording van jouw product of dienst, dan loop je het risicoklanten te verliezen aan meer tech-savvy concurrenten. 

Wat is jouw doel? 

Naast het zijn van een mensen-mens, heb ik ook de ambitie om een succesvolle ondernemer te zijn. Mijn doel is om mezelf uit te blijven dagen om betere resultaten te boeken en te blijven leren. Ik wil nog verder groeien in mijn rol als Manager van BeBold en er altijd zijn voor het team. Samen met het team en onze klanten wil ik blijven groeien als waardevolle partner voor performante marketingcampagnes. Bij BeBold werken we dag in dag uit aan onze kwalitatieve dienstverlening en het uitbouwen van onze toegevoegde waarde. Ik kan me geen betere omgeving inbeelden om dat te doen. 

Zin om samen Bolder te groeien?

Wacht niet langer!

Get in touch

BeBold